İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :10.12.2014

Telefon :

E-Posta : ilanverecem@gmail.com

Cumhurbaşkanlığı Seçimi Haberleri Milletvekili Adayları WEB SAYFANIZI Yapalım Google Reklamı ve Bu Sitede Reklamı Hediye Edelim.

-
- / - / -
İlan No : 1087
İlan Tarihi : 04 Mart 2015

DETAYLAR

Cumhurbaşkanlığı Seçimi Haberleri Milletvekili Adayları WEB SAYFANIZI Yapalım Google Reklamı ve Bu Sitede Reklamı Hediye Edelim.  

 

Cumhurbaşkanlığı Seçimi Haberleri Adalet ve Kalkınma Partisi Cumhuriyet Halk Partisi Halkların Demokratik Partisi Milliyetçi Hareket Partisi – 0 (212) 585 23 75 – 0 (545) 740 66 71

► Cumhurbaşkanlığı Seçimi Haberleri Milletvekili Aday Adayları WEB SAYFANIZI Biz Yapalım Google Reklamı ve Bu Sitede Reklamı Hediye Edelim.  

Cumhurbaşkanlığı Seçimi Haberleri Milletvekili Aday Adayları Seçimde Zafer Benim Demek İstiyorsanız?

Cumhurbaşkanlığı Seçimi Haberleri Ak Parti Milletvekili Adayları CHP Milletvekili Adayları MHP Milletvekili Adayları, Diğer Partilerin ve Bağımsız Milletvekili AdaylarıMilletvekili Aday Adayları Seçime Hazırım, Zafer Benim Demek İstiyorsanız?
21 Yıllık Siyaset Uzmanı Uyarıyor.
Milletvekili Aday Adayları Yeniden Aday Olursanız Sizi Seçecekler mi?
* Geçen dönem Milletvekili iken 4 yılda neler yaptın?
* Seçilirsen Yeni dönemde Daha Neler Yapacaksın?
* Tabanın Sesini hiç dinledin mi?
Milletvekili Aday Adayları  Beldeniz Sizin için ne düşünüyor dediniz mi? “Etrafın Dolduruşuna gelmeyin.”
* Seçmenin hangi isteğini yaptın da Seni Seçecekler? Daha bir çok sorular sorular ve cevaplar?
* Evet Hangi Partinin ADAYI olursan ol!
Evet Partim Ve Genel Başkanım, İlçe Başkanım Çalışıyor Bende Seçilirim Sakın Demeyin?
Seçimi genel başkanım ve bizde çalışıyoruz işler Tıkırında Deyip de Rehavete Kapılmayın…
* 7/24 Seçime profesyonelce çalışmazsan yapılan masraflar ve emekler boşa gider.
Seçim İşlerinden sorumlu 21 yıllık siyaset uzmanı ve Firmamızın profesyonel ekibi hizmetinizdedir.

*** Bölgenizdeki Beldenizdeki Seçmeninize Ulaşmanın En etkili yolu tanıtımdan geçer..
* Milletvekili Adayları Seçimleri ile birlikte hareketlenen seçim maratonunda, Partinizi ve sizi rakiplerinizden öne çıkaran, Profesyonel tanıtım ve diğer hizmetlerle öne çıkmalısınız.

(bulunduğunuz beldenin seçmenine ulaşmak ve hafızasında kalmak için) Profesyonel çalışmalarda yerinizi almadan mümkün olamaz.

► Cumhurbaşkanlığı Seçimi Haberleri Milletvekili Aday Adayları WEB SAYFANIZI Biz Yapalım Google Reklamı ve Bu Sitede Reklamı Hediye Edelim.  

Cumhurbaşkanlığı Seçimi Haberleri Seçimde Verilecek Ücretli ve ücretsiz Hizmetler İçin,
►(Hafta içi ve Cumartesi günü 09.30 – 17.00 arası)   19. Yılında * Fatih/İstanbul * Ayaşlar/Ankara * Bornova/İzmir -Türkiye   * Tel.: 0212 585 23 75  – 0545 740 66 71  * FAKS: 0212 632 01 74

* Bizden Hizmet Alacak Milletvekili Aday Adayları: Google AdWords Sponsor Bağlantı Reklamı, SEO Hizmeti, Web Tasarım Hizmetleri, Facebook Reklamı, Facebook Reklam Sayfası Kurulumu,  www.milletvekiliadaylari.tv.tr ‘ye Reklam Vermek İçin,  reklamverecem@gmail.com‘a Mail atmanız halinde, İlgili departmanımız size en kısa zamanda cevap verecektir.

Yada Reklam için 0212 585 23 75′ü Arayabilirsiniz.  www.milletvekiliadaylari.tv.tr  – www.facebook.com/2015milletvekilisecimi

* Milletvekili Adayları Basın Bültenlerinizi: Basın Bültenlerinizi basinbulteni99@gmail.com Bu Mail adresine atabilirsiniz, İlgili departmanımız yayına uygun olduğunda size en kısa zamanda cevap verecektir.

 

► Cumhurbaşkanlığı Seçimi Haberleri Milletvekili Aday Adayları Arayın, WEB SAYFANIZI Biz Yapalım Google Reklamı ve Bu Sitede Reklamı Hediye Edelim.

cumhurbaskanligi

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :