İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :10.12.2014

Telefon :

E-Posta : ilanverecem@gmail.com

Reklamınızı Google’da bugün yayınlayın, Yeni Müşteriler Kazanın.

Google AdWords Reklamı
Google AdWords Reklamı / Google AdWords Reklamı / -
İlan No : 1213
İlan Tarihi : 11 Mayıs 2017

DETAYLAR

Reklamınızı Google’da bugün yayınlayın, Yeni Müşteriler Kazanın.

Müşteriler, sunduğunuz ürün veya hizmetleri tam Google’da aradığı anda görsün.

Bugün başlayın ve 100 TL tutarında reklam kredisi kazanın*

Neden Google AdWords Reklamı ?

Daha fazla müşteri çekin

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.

Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın

Google’daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir.

Reklamları, bölgesel veya küresel olarak yayınlayın

Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin.

Bize ihtiyacınız varsa yanınızdayız

Google AdWords ile reklam kampanyalarınızı kendiniz yönetebilir ya da ücretsiz destek* için bize 0212. numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Yalnızca sonuç aldığınızda para ödersiniz

Ziyaret yoksa ödeme de yok

Google AdWords’e kaydolmak ücretsizdir. Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Diğer bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.

İstediğiniz bütçe tutarıyla başlayın

Ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz. Kendinize uygun bir günlük bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayın. Birçok işletme en az 20 – 30 TL tutarında bir günlük bütçeyle iyi bir başlangıç yapmaktadır.

Kolay anlaşılır raporlar ve grafikler sayesinde Google AdWords’te reklamlarınızın nasıl bir performans gösterdiğini görebilirsiniz

*Bu teklifin hüküm ve koşulları:

Aşağıdaki şartlarda “AdWords”, hangisinin daha uygun olduğuna göre, AdWords veya AdWords Express anlamına gelebilir.

  1. Bu teklif sadece faturalandırma adresi Türkiye’de kayıtlı müşteriler için geçerlidir. Her reklam veren yalnızca bir adet promosyon kodu kullanabilir.
  2. Bu teklifi aktifleştirmek için: Promosyon kodunu  hesabınıza 31.12.2017 tarihine kadar girmeniz gerekir. Bu tekliften yararlanmak için, ilk reklam gösteriminizin ilk AdWords hesabınızdan gerçekleştiği andan itibaren 14 gün içerisinde promosyon kodunuzu girmeniz gerekmektedir.
  3. Promosyon kredisine hak kazanmak için: Kodu girdikten sonraki 30 gün içinde, reklamlarınızın 25 TL tutarında tıklama alması gerekir. 25 TL tutarında ödeme yapıp kredi yüklemek yeterli değildir. Reklam giderlerinin takibi 25 TL tutarında olan kısım için kodu girdikten sonra başlamaktadır.
  4. 2 ve 3. adımların tamamlanmasının ardından krediniz genellikle 5 gün içinde hesabınıza yüklenir ve hesabınızın Fatura Özeti bölümünde gözükür.
  5. Krediler yalnızca gelecekteki reklam giderleri bakımından uygulanacaktır. Krediler kodun girilmesinden önceki reklam giderleri bakımından uygulanamayacaktır.
  6. Yüklenen promosyon krediniz tükendiğinde herhangi bir bildirim almazsınız ve ödeme yönteminize göre aldığınız tıklamalar üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz. Eğer reklam vermeye devam etmek istemiyorsanız dilediğiniz zaman hesabınıza girip kampanyalarınızı duraklatabilir ya da silebilirsiniz.
  7. Promosyon kredisine hak kazanmak için hesabınızın AdWords tarafından başarılı bir şekilde faturalandırılmasıve iyi durumda olması gerekmektedir.
  8. Şartlar ve koşulların tamamına aşağıdaki adresten ulaşılabilecektir: http://www.google.com.tr/adwords/coupons/terms.html

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :